Шановні клієнти та відвідувачі сайту, запрошуємо вас познайомитися з менеджерами інтернет-магазину Raskras.com.ua під час проведення XXX міжнародної виставки HANDMADE-EXPO! Відбудеться вона у Києві з 25 по 28 вересня в МВЦ за адресою м. Лівобережна, Броварський пр-т, 15.

Наш стенд буде розміщений у бізнес-секторі H4. Відвідавши його ви зможете:

  • побачити найкращі трендові сюжети картин за номерами, розглянути комплектацію наборів, оцінити складність схеми на полотні.
  • запитати все, що вас цікавить про розмальовки, і отримати слушні поради про малювання.
  • дізнатися секрети про те, як вибирати картини для себе чи на подарунок.
  • відчути себе художників, спробувавши наживо розфарбувати картину прямо на місці.

Також у рамках виставки представник нашої компанії Ірина проведе кілька майстер-класів та семінар. У її особистій колекції понад 45 картин, частина з них буде представлена ​​на стенді. Вона підготувала корисні теми. Щоб зареєструватися, клацніть на посилання:

  • 25 вересня з 14:00 до 15:00 майстер-клас: Як вибрати та розфарбувати свою першу картину за номерами
  • 26 вересня з 13:00 до 14:00 майстер-клас: Зроби свою картину за номерами бездоганною: секрети розфарбовування
  • 26 вересня з 15:00 до 16:00 семінар: Сервіс в інтернет-магазині: тонкощі, секрети та вигоди
  • 28 вересня з 15:00 до 16:00 майстер-клас: Картини за номерами на дереві та переваги цього творчого ноу-хау.

Організатори HANDMADE-Expo відкрили офіційну реєстрацію учасників, які бажають відвідати захід. Перейдіть на їхній сайт і оформіть собі безкоштовний квиток, вказавши код "НАТХНЕННЯ".